O nás

Vytvárame webové stránky s WordPress na mieru.

Naše stránky pre firmy a podnikateľov sú krásne a funkčné. Pozrite si naše práce a spojte sa s nami, aby sme sa porozprávali o vašom projekte!

[email protected]

Alina

Mám skúsenosti s HTML, CSS3, basic PHP a SQL, WordPress, Unyson Framework for WordPress, Woocommerce, Photoshop, SEO, Google Analytics, Google Adwords.

Pracujem v odvetvi web stránok už viac ako 12 rokov. S navrhovaním stránok som začala ešte v čase, keď som študovala na univerzite. Zo začiatku to bol len koníček. Na svojom vlastnom web projekte som začala pracovať na plný úväzok v roku 2010. Do tej doby som tvorila webstránky, grafiku pre mobilné telefóny, Flash animácie a navrhovala webové bannery.

V roku 2008 som vyhrala prestížne ocenenie ruského internetu Premia Runeta.

Od roku 2016 navrhujem WordPress web stránky pre podnikateľov a individuálnych zákazníkov. Okrem toho robím poradenstvo pre SEO a Google Analytics.

Stanislav

Mám veľa skúseností s projektami, ktoré “frčia” na WordPresse, a rovnako s copywritingom.

Mám skúsenosti s WordPress, HTML a CSS, Facebook stránkami a Google Analytics.

V roku 2014 sme spolu s Alinou spustili stránku Niesomdoma.eu – web stránku pre slovensky hovoriacich expatov v Európe. Za menej ako dva roky sa stala stránka najväčším online médiom pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

Projekt má viac ako 28-tisíc “Páči sa mi to” na Facebooku a viac ako 10-tisíc návštevníkov každý deň.

Send

 

Our Company details:Alliance Media SIALV40003905351